Hakkımızda

Biz Kimiz? Çalışma Sistemimiz Nasıl?

Biz 2019 yılında kurulmuş 3 kişilik bir ekibiz. Her birimizin ayrı ayrı uzmanlık alanlarımız bulunmakta. Peki biz nasıl çalışıyoruz? Ne zamandan bu işin içerisindeyiz? Tecrübelerimiz neler? Referanslarımız Kimler? İşte bütün bu soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

13k+

TAKİPÇİ!

Siz de instagram da bizi takip ederek teknoloji ile ilgili yararlı bilgilere, muhteşem indirimlere ve sizin için yararlı olabilecek bilgilere ulşabilirsiniz.

150+

BİTEN PROJE!

150’den fazla müşterimiz için her birine kendilerine özel projeler tasarladık. Bu projeler web tasarım, sosyal medya yönetimi, logo tasarımı gibi bir çok hizmeti barındırmaktadır.

Sizler için her zaman en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet vermek için çabalıyoruz. Verdiğimiz hizmetler karşılığında %100 olumlu geri dönüş aldık.

image

Nasıl Çalışıyoruz?

Ekibimizin çalışma yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

image

Güvenliğiniz Önceliğimiz!

Size en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmetler veriyoruz!

image

7/24 Destek

Size her zaman ve her yerde en hızlı şekilde destek sağlıyoruz!

image
En iyi şekilde planlıyoruz!

Sizin için en uygun olan ne ise onu hedefliyoruz.

Kişisel veya kurumsal müşterilerimizi ayırmaksızın aynı verimde hizmet veriyoruz. Herşeyi en uygun şekilde planlıyoruz!

Hedeflerimize ulaşana kadar en verimli şekilde çalışıyoruz.
Sizin için en uygun fiyatları hesaplıyoruz.
Sizler için en önemli bilgileri ve taktikleri bizimle çalışmaya başlamanızdan itibaren veriyoruz.

Farkımız ne?

50%

Daha Uygun Fiyatlar!

7/24

Hızlı ve Güvenilir Hizmet!

100%

Olumlu Geri Dönüş!

0

Hata

Muhammer Direk

Google Reklam Müşterisi
İşlerinde usta kişiler olduğuna inanıyorum. Bizim google arama motoru üzerindeki reklamlarımızı yönetiyorlar 1 ay gibi bir sürede günlük ortalama 3-4 sipariş alırken reklam aldıktan sonra günde 10-15 adet gibi bir müşteri portföyüne ulaştık.

Damla Yıldırım

SEO müşterisi
Arkadaşlardan sitemiz için her ay düzenli olarak makale satın alıyoruz. Aldığımız makaleler oldukça anlamlı ve noktalama işaretlerine uygun. Üstelik SEO dostu makaleler yazıyorlar.

Metin Kayalık

Grafik Tasarım Müşterisi
Firmamız için kurumsal kimlik tasarımı yaptırdık ellerine sağlık çok güzel bir tasarım ortaya çıkardılar bu kadar güzel olacağını tahmin etmiyordum. Teşekkürler HDM Medya.

Merve Demirci

Web Tasarım Müşterisi
Bizim web sitemizi tasarladılar. Yaptıkları site hem tasarım bakımından hem özellikli olması bakımından oldukça kaliteli. Tanıdıklarıma tavsiye etmeyi düşünüyorum.

Hakan Kahraman

Sosyal Medya Müşterisi
Bu firmadan sosyal medya yönetimi ve logo tasarımı gibi hizmetler aldık gerçekten işlerinde profesyonelleşmiş kişiler. İlgilerinden dolayı hesine çok teşekkür ederim.